Lista zatwierdzonych Podwykonawców:
 
USŁUGODAWCY
 
  1. Biuro Projektów Wodnych Melioracji i Inżynierii Środowiska "BIPROWODMEL" Sp. Z o.o.
  2. DOKA POLSKA Sp. z o.o.
  3. EKOLAB Sp. z o.o.
  4. Ekspresowa Komunikacja Drogowa Sp. z o.o.
  5. Geopartner Inżynieria Sp. z o.o.
  6. GEOTEST Andrzej Swat
  7. GOLD-TRANS Paweł Bodzianowski
  8. Inżynier Ruchu.pl - Michał Krauze
  9. Ir Trans Kępniak Ireneusz
  10. KO-ECO Andrzej Kozaczyk
  11. Korfini Piotr PHU HAMER
  12. M. Speed Poland Marcin Stępniewski
  13. P.H.U. ROBSON Matela Robert
  14. PHU DAREK - Dariusz Andrzejewski
  15. Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe "GEOPREX" s.c.
  16. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "DIKAR" Dariusz Kruszyński
  17. Sławomir Franciszek Rybka
  18. TORBUD Stefan Torończyk
  19. TRANSPLAN Sp. z o.o.
  20. Transprojekt Gdański Sp. z o.o.
  21. Usługi Archeologiczne Archeobotaniczne Joanna Abramów
  22. West Team Poland Sp. z o.o.
 
DOSTAWCY
 
  1. ALKOL Sp. z o.o.
  2. KAMAL Sp. z o.o.
  3. KONVERS Sp. z o.o.
  4. LAFARGE Kruszywa i Beton Sp. z o.o.
  5. MAG-BENZ Stacja Paliw  B. i H. Piróg
  6. MOSTY ŁÓDŹ S.A.
  7. PPUH Prima–Bud Andrzej Sobczyk
  8. Przedsiębiorstwo Produkcji Mas Betonowych Bosta-Beton Sp. z o.o.
  9. P.V. Prefabet Kluczbork S.A.
  10. Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o.
  11. ULMA Construccion Polska S.A.
  12. ViaCon Polska Sp. z o.o.
  13. WOD-BALL Sp. z o.o.
  14. ZP Baucem Sp. z o.o.
 
PODWYKONAWCY ROBÓT BUDOWLANYCH
 
  1. B2 Sp. z o.o.
  2. BBR POLSKA Sp. z o.o.
  3. DRAGON DROG Dawid Stefankiewicz
  4. DROMTECH Sp. z o.o
  5. ERPLAST Sp. z o.o.
  6. EXITO Sp. z o.o. Sp. komandytowa
  7. EUROFORMAT UE Sp. z o.o.
  8. Fambud – Jerzy Pietrzak Sp. z o.o.
  9. G&M Sp. z o.o.
  10. GABRODROG Paweł Kubicki
  11. GEOTEST Andrzej Swat
  12. Jerzy Pietrzak Sp. z o.o.
  13. J&T Justyna Sękalska
  14. Maciej Pudełko usługi ogólnobudowlane
  15. POLBUD-POMORZE Sp. z o.o.
  16. PPHiU IWDAR Dariusz Chojnacki
  17. PPHU STOL-POL Lasota Robert
  18. PPI CHROBOK S.A.
  19. PREFABET Bud-Pomorze Sp. z o.o.
  20. Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej „PIS” Sp. z o.o.
  21. RINKON Sp. z o.o.
  22. SAFEROAD RRS Polska sp. z o.o.
  23. STELGEO ND Przemysław Losert
  24. ŚWIERK Czesław Agro-Service Usługi dla Rolnictwa i Leśnictwa
  25. TAMAX-BIS Budownictwo Maurycy Obała
  26. TRANSPOL LIDER Sp. z o.o. S.k.
  27. TRANSLEW S.C. Lewandowski Waldemar i Beata
  28. TORBUD Stefan Torończyk
  29. ViaCon Polska Konsorcjum
  30. V2R Invest Sp. z o.o.
  31. Zakład Produkcyjno-Handlowy „MELBUD” Sławomir Szorc, Katarzyna Szorc S.J.
  32. Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych ENERGO-TECH Sp. z o.o.
 
GDDKiA O/Bydgoszcz mając na względzie zabezpieczenie interesów wszystkich stron biorących udział w realizacji kontraktów na inwestycjach drogowych, organizuje spotkania pomiędzy przedstawicielami inwestora a podwykonawcami, dostawcami i usługodawcami.
Najbliższe spotkanie odbędzie się w poniedziałek 30 lipca 2018r. w godzinach od 10.00-12.00 w siedzibie GDDKiA w Bydgoszczy na ul. Fordońskiej 6. Prosimy o potwierdzenie telefoniczne udziału w w/w spotkaniu najpóźniej do dnia 16 lipca 2018r. - pod numerem telefonu: 52 323 45 00
Przypominamy, że na stronach internetowych kontraktów znajdują się aktualne informacje o realizowanych zadaniach jak również zamieszczone są zestawienia zatwierdzonych podwykonawców.