Lista zatwierdzonych Podwykonawców:
USŁUGODAWCY
 
  1. Biuro Projektów Wodnych Melioracji i Inżynierii Środowiska "BIPROWODMEL" Sp. Z o.o.
  2. EKOLAB Sp. z o.o.
  3. Ekspresowa Komunikacja Drogowa Sp. z o.o.
  4. Geopartner Inżynieria Sp. z o.o.
  5. GEOTEST Andrzej Swat
  6. Gold-Trans Paweł Bodzianowski
  7. GRAND WORK Sp. z o.o.
  8. Inżynier Ruchu.pl - Michał Krauze
  9. Ir Trans Kępniak Ireneusz
  10. KO-ECO Andrzej Kozaczyk
  11. Korfini Piotr PHU HAMER
  12. M. Speed Poland Marcin Stępniewski
  13. MONTAR Karol Mielniczek
  14. OPPORTUNITY66 Sp. z o.o. Sp. k.
  15. P.H.U. ROBSON Matela Robert
  16. P.U.H. "TONA" Andrzej Nienałkowski
  17. PGI GESTOR Patrycjusz Dłubak
  18. PHU DAREK - Dariusz Andrzejewski
  19. Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe "GEOPREX" s.c.
  20. Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "DIKAR" Dariusz Kruszyński
  21. Tomasz Pugacz
  22. TRANSPLAN Sp. z o.o.
  23. Transprojekt Gdański Sp. z o.o.
  24. Usługi Archeologiczne i Archeobotaniczne Joanna Abramów
  25. West Team Poland Sp. z o.o.
  26. Zbigniew Iwaniuk Usługi Transportowo-Asenizacyjne
  27. ATUL RENTAL Sp. z o.o.
 
DOSTAWCY
 
  1. ALKOL Sp. z o.o.
  2. Ankra Sp. z o.o.
  3. Begran Sp. z o.o.
  4. BSC CONSTRUCTION Sp. z o.o.
  5. DOKA POLSKA Sp. z o.o.
  6. GEOTICA Sp. z o.o.
  7. KAMAL Sp. z o.o.
  8. KONVERS Sp. z o.o.
  9. LAFARGE Kruszywa i Beton Sp. z o.o.
  10. MAG-BENZ Stacja Paliw  B. i H. Piróg
  11. MOSTY ŁÓDŹ S.A.
  12. P.V. Prefabet Kluczbork S.A.
  13. PPUH Prima–Bud Andrzej Sobczyk
  14. Przedsiębiorstwo Produkcji Mas Betonowych Bosta-Beton Sp. z o.o.
  15. SEVO Sp. z o.o.
  16. Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o.
  17. ULMA Construccion Polska S.A.
  18. ViaCon Polska Sp. z o.o.
  19. Wektra Marek Brzozowski Sp. J.
  20. WOD-BALL Sp. z o.o.
  21. ZP Baucem Sp. z o.o.
 
PODWYKONAWCY ROBÓT BUDOWLANYCH
 
  1. ACTIVE INVEST Sp. z o.o.
  2. B2 Sp. z o.o.
  3. BBR POLSKA Sp. z o.o.
  4. Damian Walter DP Technologie
  5. DRAGON DROG Dawid Stefankiewicz
  6. DROG BET Łukasz Kowalski
  7. DROMTECH Sp. z o.o
  8. Ecodróg Sp. z o.o.
  9. "Emil" Emil Matusiak
  10. ERPLAST Sp. z o.o.
  11. EUROFORMAT EU Sp. z o.o.
  12. EXITO Sp. z o.o. komandytowa
  13. Fambud – Jerzy Pietrzak Sp. z o.o.
  14. Firma Ogólnobudowlana Krystian Walkowski
  15. Firma Usługowa "KOPTECH" Krzysztof Czubak
  16. G&M Sp. z o.o.
  17. GABRODROG Paweł Kubicki
  18. GEOTEST Andrzej Swat
  19. HYDROMOST-INWEST Mariusz Baran
  20. IN SITU BUD Sp. z o.o.
  21. INVEST BUD Tomasz Gniady
  22. J&T Justyna Sękalska
  23. Maciej Pudełko Usługi Ogólnobudowlane
  24. M.Jobservice Sp. z o.o.
  25. PHU JAR-BUD Jarosław Stolc
  26. PHU TAXUS Sp. z o.o.
  27. Polbud-Pomorze Sp. z o.o.
  28. PPHiU IWDAR Dariusz Chojnacki
  29. PPHU STOL-POL Lasota Robert
  30. PPI CHROBOK S.A.
  31. Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej „PIS” Sp. z o.o.
  32. RINKON Sp. z o.o.
  33. SAFEROAD RRS Polska sp. z o.o.
  34. Selgeo ND Przemysław Losert
  35. Sławomir Franciszek Rybka
  36. ŚWIERK Czesław Agro-Service Usługi dla Rolnictwa i Leśnictwa
  37. Tamax-Bis Budownictwo Maurycy Obała
  38. TORBUD Stefan Torończyk
  39. TRANSLEW S.C. Lewandowski Waldemar i Beata
  40. TRANSPOL LIDER Sp. z o.o. Sp.k.
  41. Usługi Budowlane Mirosław Sitkowski
  42. V2R Invest Sp. z o.o.
  43. ViaCon Polska Konsorcjum
  44. Zakład Brukarski Jakub Grzelczak
  45. Zakład Produkcyjno-Handlowy „Melbud” Sławomir Szorc, Katarzyna Szorc S.J.
  46. Zakład Wykonawstwa Sieci Energetycznych ENERGO-TECH Sp. z o.o.
  47. 2DE Dawid Daruszewicz